Seminář Canisterapie

8.8.2020

sobota od 8:30 do cca 17:00

Kde: Tvarůžková 2492, Rožnov pod Radhoštěm, výcviková hala s umělým povrchem

 

Určeno všem, kteří mají zájem o canisterapii a mají vhodného psa. Na plemeni psa nezáleží, ani na tom zda má PP nebo je to kříženec. Důležitá je nekonfliktní, přátelská povaha se silnou vazbou na člověka. Rovněž lidský člen budoucího CT týmu by měl být nekonfliktní, s příjemným vystupováním a silným sociálním cítěním.

Náplň:

Teorie - dozvíte se co je to canisterapie, kde a jak ji můžete dělat, legislativní požadavky, bezpečnost a hygiena v canisterapii, formy canisterapie, cílové skupiny a jejich specifika a mnoho dalšího...

Praktická část - zjistíme zda jste vy a váš pes na canisterapii vhodní, nácvik základních dovedností, nácvik speciálních dovedností, trénink a rozvoj komunikačních dovedností pro uplatnění v CT praxi, nácvik vedení a provádění canisterapie s ohledem na specifika cílových skupin a mnoho dalšího....

Během akce se dozvíte spoustu rad, podnětů a poznatků. Rovněž vám doporučíme která cílová skupina je pro váš tým vhodná a poradíme vám jak s canisterapií začít.

Canis víkendu se mohou účastnit i týmy, které již zkoušky mají a chtějí si oživit či rozšířit své znalosti.

 

V případě konfliktního chování k lidem i psům si pořadatel vymezuje právo účastníka z akce vyloučit bez nároku na finanční náhradu.

V případě zájmu poskytneme na místě i poradenství z oblasti canisterapii - platí jen pro účastníky akce.

Přihlášení a platba:

emailem na kara69@seznam.cz. Do předmětu emailu uveďte CT seminář 2020, do emailu vaše jméno a příjmení, jméno plemeno a věk psa a informaci, zda již máte s canisterapií zkušenost. 

Přihláška se stává platnou po uhrazení poplatku za Ct seminář. 

Platba je přenosná na jiného účastníka. V případě neúčasti a nenalezení náhradníka si pořadatel vymezuje právo ponechat 50% uhrazené částky na pokrytí nákladů spojených s akcí.

Cena za celodenní seminář: 1500,-Kč/tým. Částku uhraďte společně s přihláškou na účet 228719556/0600 do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. 

 

Organizační pokyny:

K dispozici: WC, tekoucí voda, varná konvice, čaj a káva pro účastníky zdarma. Malé občerstvení zdarma. Během dne bude kolem poledne hodinová pauza na oběd. Je možno zajít na oběd do okolních restaurací, případně si objednat dovoz jídla dle nabídky rozvozového lístku  (není v ceně akce).

Teple a pohodlně se oblečte a obujte. Hala není vytápěná, v závislosti na venkovním počasí vám v ní může být chladno. Hala je v první patře budovy, vstup po železném schodišti. Nepouštějte své psy na schodiště a do budovy navolno a dbejte na jejich i svou bezpečnost. 

V celém areálu je účastník povinen uklízet po svém psovi a mít psa po celou dobu akce pod kontrolou - mimo pokyny organizátora na vodítku.

Podmínky účasti:

Očkovací průkaz psa s vyznačeným platným očkováním.

CT víkend doporučejeme absolvovat se psem, který má minimálně 12 měsíců.

 

Háravé feny jen po dohodě s pořadatelem a pouze do max.5 dnů od počátku hárání. Pokud se přihlášená fena rozhárá, bude vám vrácena celá zaplacená částka.

Účast na akci na vlastní odpovědnost. Pořadatel nenese odpovědnost za škody způsobené psem, ani za případné zranění psa nebo psovoda.

Těšíme se na vás!