Lovecký výcvik

Není nic krásnějšího, než pozorovat loveckého psa při práci, při které může naplno využívat vrozené vlastnosti a která ho nesmírně baví!

Loveckému výcviku se věnuji od roku 2011. Začínala jsem s vlastním psem (flat coated retriever) a od roku 2013 pomáhám s přípravou a výcvikem loveckých psů zájemcům o tyto nádherné aktivity.

Troufám si říci, že mám v této oblasti bohaté zkušenosti. Pracuji se psy bez nátlaku a trestů, systémem pozitivného posilování a her. Připravuji psy a jejich vůdce na všechny druhy loveckých zkoušek a na Working testy.

Cvičení vypisuji podle svých časových možností, sama mám nyní ve smečce 4 psy kterým se chci intenzivně věnovat a zdokonalovat je v různých oblastech, nejen v loveckém výcviku.

NYNÍ NEPŘIJÍMÁM NOVÁČKY - MÉ KAPACITY JSOU PLNÉ.

Pokud jste se mnou ještě necvičili, kontaktujte mě prosím pro bližší informace emailem na: kara69@seznam.cz, probereme vzájemné možnosti.

Pokud již se mnou cvičíte, zjistíte vypsané termíny cvičení a můžete se přihlásit na cvičení tady: docs.google.com/spreadsheets/d/1v_j_Wwt1JNdPBpl7vcKFU0zuhVpy6g2K6gz-GKqgQys/edit#gid=0

Těším se na Vás!