vrh E

 
 
V textu níže najdete doplněné informace o budoucím tatínkovi našeho vrhu E

26.4.2021 - máme nakryto a těšíme se na konec června :)

Co se děje v těle Belinky můžete společně s námi sledovat TADY
 

Rezervace na fenky již nepřijímáme. Pokud máte zájem o psího chlapečka, můžete nás kontaktovat. 

 V roce 2021 plánuji krytí naší fenky Beloved Honey Cedletes (více o Belince ZDE ). Belinka je potomek mé milované Annie, zakladatelky mé chovatelské stanice. Proto bude pro mě odchov štěňátek Belinky opravdu srdcovou záležitostí. Belinka je vyjímečná svou povahou. Je citlivá, vnímavá a dokáže být tak jemná při kontaktu s člověkem. 

Vrh E je tak trošku i splněním přání skvělé kamarádky Viky. Té osud bohužel nadělil zdravotní handicap, pro svůj život potřebuje psího parťáka. Osud nás svedl dohromady přes vodící fenku Atty z Annenských zahrad - sestru mojí Annie z Annenských zahrad. Díky ní jsem poznala Viky a její skvělou rodinu. Attynka je stejně báječná jako její sestra Annie, má cit a porozumění pro svou majitelku a je skvělou vodící fenkou, oceněnou již 6x po sobě titulem Mistr republiky ve výkonu vodících psů a v letošním roce oceněnou cenou Statečné psí srdce. Stejně jako moje Annie, i Attynka stárne a je čas pomýšlet na výchovu psa, který ji s rolí vodícího fenky pomůže a časem ji nahradí. Velmi mě potěšila důvěra Viky a její rodiny. Kontaktovali mě s přáním a zájmem o štěňátko po Belince, které by kráčelo ve šlépějích Attynky. 

Od vrhu E očekávám narození pokračovatelů linie mé vyjímečné fenky Annie a jejího potomka Belinky. Předpokládám u potomků silnou vlohu pro canisterapii a asistenční práci a protože Belinka nese hnědou vlohu, předpokládám narození černých a hnědých štěňat. 

 

Jako otce našich budoucích štěňátek jsem zvolila mladého a krásného psa Emotion In Motion Black Brianta - kterého majitelka oslovuje ,,Enzo". Typově se k Belince velmi hodí, zaujala mě jeho skvělá povaha, krásná stavba těla a bohatá srst. 

Enzo má stejně jako Belinka černou barvu a nese hnědou vlohu. Pokud se z tohoto spojení narodí nějaké hnědé štěňátko, mělo by mít pěknou, tmavě hnědou barvu. 

Majitelka Enza mi v naší komunikaci napsala: Enzo je tichý a pracovitý manžel! Velmi mě tato slova zaujala a chci se s vámi o tuhle informaci podělit. Když jsem se vyptávala blíže, dozvěděla jsem se že Enzo je pracovitý, tichý, nikde nepřekáží, má silnou vlohu pro aport a díky své povaze předpoklady pro canisterapii a asistenci. 

Velmi se těším na potomky z tohoto zajímavého spojení, Enzo má ve svém rodokmenu mnoho kvalitních zahraničních předků. 

Emotion In Motion Black Brianta ,,Enzo"

narozen 3.7.2018
 
zdraví: HD A, ED 0/0, PL 0/2. Gonio negativní, Oči prosté dědičných vad
Plnochrupý, skus těsný nůžkový
výška: 61,5cm
 
Výstavy: Klubový vítěz SRK 2020, 2xBOB, BOS, 2x CAJC, 2x BOJ, 5x CAC, r.CAC, r. CACIB, NDPwR
Zkoušky: OVVR
 

Beloved Honey Cedletes

Belinka je jemná fenka standardního rámce. Nepatří mezi ty přerostlé fenky které občas poslední dobou zvláště na výstavách vídávám. Má správnou velikost, správnou sílu kostry a protože má dostatek pohybu, je i krásně nasvalená. 

Belinka má milou povahu, ráda se mazlí a vyniká velkou láskou k lidem. Tu aktivně rozdává na pravidelných canisterapiích, kde pracuje především s dětmi, ale má silnou vazbu i na seniory. V canisterapii opravdu vyniká empatií, skvěle sama vycítí co člověka tíží a na ty bolístka se zaměří. 

Věnujeme se společně i loveckému výcviku, ale ten děláme jen tak pro naši zábavu. Belinka všechny úkoly krásně zvládne, ale příjde mi, že lovecké disciplíny dělá spíš pro mě než pro sebe. Když je čas a máme k tomu podmínky, věnujeme se společně i noseworku.

Je mi skvělou parťačkou a kamarádkou. Baví mě její veselá povaha, baví mě její zapálení do aktivit které vymyslím a nepřestává mě udivovat to množství lásky, kterým dokáže člověka zahrnout.