Březost potvrzena! Předpokládaný termín porodu štěňátek je 26.9.2020! Moc se těšíme :)

 
 

 

25.7.2020 se povedlo krytí naší úžasné a úspěšné fenky Just like Misty Oasis of Peace. Jako krycího pejska jsem po pečlivé úvaze vybrala pejska jménem Gargamel Oasis of Peace. Skvěle se k sobě hodí, společně tvoří zajímavý pár s moc zajímavým rodokmenem. Příjde mi, že si jsou typově dost podobní a že King je právě tím psem, kterého jsem pro Misty hledala. Věřím, že oba do svých potomků dají to nejlepší ze sebe a že se nám podaří odchovat velmi kvalitní štěňátka, které i do budoucna obohatí chov flatů v České republice. 

Využila jsem Gargamelovo volací jméno ,,King" i k propagačnímu letáčku našeho vrhu. protože King je opravdu KRÁL a Misty je jeho DÁMA. No a už se moc těšíme na malé ,,dámičky" :). 

Více informací o rodičích najdete pod letáčkem. 

Vývoj plodů a informace co děje v těle Misty, i předpokládané datum porodu najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Just like Misty Oasis of Peace -,,Misty"

Misty je nádherná představitelka svého plemene a hlavně, hlavně má opravdu úžasnou povahu. Doma je hodná, nikde nepřekáží a je neskutečně čistotná a trpělivá. Venku na procházkách poslušná a skvěle ovladatelná. No a při práci je z ní živel a dračice v jednom, pracuje ráda a s vysokým nasazením. Je šikovná na vše co vymyslím, skvělé výsledky dosáhla v loveckém výcviku i praxi, neztratila se na workingtestech, dařilo se nám i v agility. Máme složené canisterapeutické zkoušky a pracujeme v praxi s dětmi v sanatoriích. 
Ze všeho nejvíc je to ale skvělá parťačka a přítelkyně. 
Podařilo se nám nasbírat pěknou řádků titulů a úspěchů. Přehled o zdraví a dosažených výsledcích najdete TADY
 
Misty je fena delšího formátu, silné kostry s hlubokým hrudníkem a perfektním úhlením. Má pěknou hlavu a je v perfektní kondici. Díky dlouhým procházkám a loveckým tréninkům je moc pěkně nasvalená. Je temperamentní, ale zároveň velmi učenlivá a chytrá.
 
Misty je krásná fena delšího formátu, silné kostry, s hlubokým hrudníkem a perfektním úhlením. Miluji její krásnou hlavu a ladnou postavu. Misty jde do všeho s nadšením a naplno. Je temperamentní, ale zároveň hodně učenlivá a chytrá. Nadšeně a s vervou cokoliv aportuje, plave a hledá. Skvělá je i v poslušnosti. Její nejoblíbenější aktivita je v současnosti agility - běží po parkuru, je naprosto ovladatelná a hlavně - neskutečně šťastná!

Více zde: https://cedletes.webnode.cz/stenata/vrh-c/

Gargamel Oasis of Peace -,,King"

King je devítiletý, zdravý a krásný pes. S Misty tvoří dokonalý pár, a to jak zajímavými rodokmeny, tak především exteriérem a povahami.
Má přenádhernou hlavu a bohatou srst.
Vyniká silnou touhou cokoliv aportovat, je nadšený do práce, ale zároveň velmi klidný a ovladatelný. Jen z časových důvodů majitelky Kinga není předváděn na loveckých zkouškách, kde by jistě vynikal. Je ale používán v lovecké praxi, což mu dává možnost 100% využít loveckou vášeň a spolehlivost.
Na výstavách je King díky své eleganci a krásnému pohybu velice úspěšný.
Více o Kingovi najdete ZDE
King je elgantní pes dobré kostry, výborným úhlením. s krásným krkem a skvělou hřbetní linií. Má krásnou hlavu a roztomilý výraz.